Газоблок (газобетон) виробляється з екологічно чистої мінеральної сировини: цементу, вапна, води, алюмінієвої пудри, кварцового піску. Після чого розчин заливають у спеціальні форми, де після хімічної реакції утворюється рівномірна пориста структура газоблоків (газобетону). Далі йде нарізка блоків і перевезення в автоклав, де їх піддаються термічній обробці водяною парою при високій температурі в 180-200 градусів за Цельсієм при певному тиску.

Газобетонний блок - універсальний будівельний матеріал, що володіє відмінними характеристиками і простотою застосування. Цей матеріал успішно використовується як професійними будівельниками, так і приватними особами, які будують для себе дім. Відповідь на питання, чому газобетонні блоки користуються такою популярністю, полягає в технічних характеристиках цього матеріалу.

Основні переваги газоблоків полягають в їх легкості і вогнестійкості. Також газоблок легко обробляється і є екологічно чистим будівельним матеріалом, який використовується практично у всіх економічно розвинених країнах. Виробництво газобетонних блоків не є дорогим порівняно з промисловим виробництвом інших видів будівельних матеріалів. Тому ціна на газобетон досить прийнятна для більшості виробничих і будівельних агентів, а також для багатьох приватних осіб.

Газоблок володіє кращими теплозахисними властивостями - має низьку теплопровідність, що дозволяє відмовитися від додаткової теплоізоляції і заощадити близько 20% коштів, які витрачаються на опалення будинку. Навіть у літній період будинок з газоблоків не піддається перегріву. Крім того, газоблок - не горючий матеріал, I і II ступеня вогнестійкості. У наш час газобетон(газоблок) являеться одним з найбільш популярних серед стінових будівельних матеріалів при будівництві будинків, котеджів а також будівель господарського, житлового або технічного призначення.

Наша компанія – провідний виробник газоблоків у Тернопільському районі та області. Виробництво працює з 2004 року. Як виробника газоблоків нас поважають і нам довіряють. Всі газоблоки відповідають вимогам державного стандарту по виготовленню газоблоків і з ними проведені всі лабораторні випробовування. На нашому рахунку десятки збудованих багатоповерхових та індивідуальних споруд в Тернополі та по області. Основним споживачем нашої продукції є приватний сектор будівництва, державні організації, будівельні компанії. Запорукою нашого успіху є надійність, хороша якість та довговічність наших виробів. Газоблоки в Тернополі та області дуже добре зарекомендували себе як найоптимальніша заміна цегли, теплий та економний будівельний матеріал. Запрошуємо усіх, хто хоче заощадити кошти, час та зберегти тепло у домівці прийняти участь у спільному будівництві із газобетону. За ним майбутнє у будівельній галузі.

Ми – досвідчений виробник газоблоків у Тернопільському регіоні – готові забезпечити Вам комфортні умови співпраці, доставку продукції до кінцевого споживача, безупинно працюємо над розширенням дилерської мережі по Західній Україні.

Газоблоки – Будуймо швидко, зручно і надовго ! Будуймо разом!

Сертифікати якості

Сертифікати якостіСертифікати якостіСертифікати якостіСертифікати якості

Компанія «Фабрика газоблоків». Виробництво та доставка газоблоків по Тернопільському регіоні та Україні. Адреса: Тернопільська обл., Тернопільський район, с. Івачів Долішній, вул. Бригадна 2,12.

Замовлення продукції:

Адреса: Тернопільській р-н, с. Івачів Долішній, вул. Бригадна 2,12

Телефон:

  • (0352) 42-48-02
  • (067) 92-58-731
  • (050) 68-87-949

Форма для замовлення продукції

Сайт: www.gazoblok.te.ua

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.